Elyon.Portraitova@email.cz

Srpen 2008


Fotky witch

31. srpna 2008 v 20:11 Witch
Will:
Irma:
Taranee:
Cornelia:
Hay Lin:
Elyon:
Orube:
Orube/Rebeka:
Petr:
Obrázek “http://a1668.g.akamai.net/7/1668/1573/981e9f01936f31/www.disney.pl/Publishing/Witchmagazine/world/img/polaroid_peter.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Matt:
Erik:
Nigel:
Obrázek “http://a1668.g.akamai.net/7/1668/1573/f9ca76476ba9d6/www.disney.pl/Publishing/Witchmagazine/world/img/polaroid_nigel.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Caleb:
Fobos:
Cedrik:
Nerissa:
Maqi:
A nakonec fotka z Haloweenu:

Rodina Cornelie

31. srpna 2008 v 20:02 Rodiny
ELIZABETH HALEOVÁ
Corneliina matka se jmenuje Elizabeth je konzervátorkou památek, a je moc hezká. Cornelia se jí podobá.
HAROLD HALE
Corneliin táta se jmenuje Harolda pracuje ve velké bance v Heatherfieldu. Kvůli kníru vypadá velice vážně, ale ve skutečnostimá velký smysl pro humor.
LILIAN HALEOVÁ
A ještě tu máme Corneliinu milovanou sestřičku Lilian! Cornelia a Lilian se často hádají, ale protože jsou sestry, vždycky se usmíří! Cornelia s ní ráda chodí na procházky a Lilian ráda odposlouchává její hovory s kamarádkami!
NAPOLEON
Toto je Napoleon, Corneliin milovaný kocourek a hrozný mlsoun! Dostala ho jako dárek od Will, zezačátku ho nechtěla a dala ho Lilian, potom si ho ale zamilovala a teď ho má moc ráda!
A NAKONEC FOTKA CELÉ RODINY:

Rodina Hay Lin

31. srpna 2008 v 19:54 Rodiny
JOAN LIN
Hay Linina maminka je moc milá a zárověň velmi praktická. Pomáhá svému manželovi vést restauraci i dům, ale vždycky si najde čas, aby Hay Lin vyprávěla některou z krásných čínských legend.
CHEN LIN
Syn Yan Lin, Chen, je majitelem rodinné restaurace. Stará se o to, aby bylo jídlo dobré a v restauraci vládl pořádek.
YAN LIN
Je nejmagičtější babička na světě, která velice miluje svoji vnučku. Je zdrojem mnoha cenných a neobyčejných informací, které nejednou pomohly a stále pomáhají čarodějkám W.I.T.C.H.
A NAKONEC FOTKA CELÉ RODINY:

Napoleon

30. srpna 2008 v 14:02 zvířátka
Pár obrázků Napoleona:
A takhle k němu Cornelia přišla:Witch a...

30. srpna 2008 v 13:43 Witch
Will a Fobos:
Cornelia a Kadma:
Will a Věštec a Ari:

komiks s Elyon

30. srpna 2008 v 13:33 Komiksy
Našla jsem krátký komiksík s Elyon:

Rodina Irmy

30. srpna 2008 v 12:18 Rodiny
ANNA
Domácí hospodyně a skvělá kuchařka. Její specialitou je jablečný koláč. Má velké srdce, andělskou trpělivost a čas na dlouhé hovory se svými milovanými dětmi! Také čte ráda detektivky. I když není pravá máma Irmy, má ji moc ráda.
TOM
Irmin táta je policista. Doma hlídá, aby všichni dodržovali pravidla. Někdy je však snažší chytit zločince než přesvědčit Irmu, aby ztišila CD přehrávač! Tom je pečlivý otec s velým smyslem pro humor!
KRYŠTOF
Chytrý a mazaný Irmin bratr nevynechá žádnou příležitost, aby sestře zabrnkal na nervy. Přesto mu Irma často pomáhá s úkoly a při uklízení jeho pokoje, plného hraček a komiksů o superhrdinech!
LILIT
Irmina želva by určitě radši žila v klidnější rodině. Když jednou hledala klidné místo, schovala se do pračky a rodina Lairových vzbouřila celou čtvrť, aby ji našla! Irma si s ní někdy povídá a často svěřuje i svá nejtajnější tajemství.
A NAKONEC FOTKA CELÉ RODINY:

Cornelia-Bruslení

30. srpna 2008 v 11:51 Cornelia
Pro Cornelii všechno začalo...
...o zimních prázdninách na horách. Hrozně se tam nudila, protože tam nebyl nikdo v jejím věku, s kým by si mohla hrát. Aby jí zlepšila náladu, vzala ji máma Elizabeth na kluziště. Cornelii bruslení okamžitě nadchlo. Od tohoto okamžiku Cornelia nepřestala buslit. Po návratu do Heatherfieldu ji rodiče zapsali do kurzu bruslení. Každým dnem se zlepšovala, až se nakonec kvalifikovala do krasobruslařského týmu. I když jí tréninky zabírají hodně času, Cornelia by bruslení nikdy nenechala.

Taranee-Tančení

30. srpna 2008 v 11:46 Taranee
Pro Taranee všechno začalo...
...v Sesamu. Společně se svou kamarádkou se vypravila do kurzu moderního tance. Taranee byla okouzlena elegancí a lehkostí, s níž se dívka pohybovala v rytmu hudby. Tehdy se čarodějka rozhodla: V příštím roce se zapíšu do kurzu. O několik let později šla Taranee společně s Irmou na otevření Jensenovy taneční školy v Heatherfieldu. Zúčastnila se ukázkových seminářů a stačilo několik kroků, aby se v ní probudila dávná vášeň a touha tančit. Taranee prošla výběrovými koly, uspěla a začala chodit do intenzivního tanečního kurzu. Tam se setkala se Sheilou.


obrázky Hay Lin

29. srpna 2008 v 10:32 Hay LinPro Hay Linku za spřátelko

29. srpna 2008 v 10:06 Spřátelené blogy
Tak mám první blog spřátelený
Její blog je tady
Diplomek pro Hay Linku za spřátelení!!!

Děkuju za spřátelení!!!

Diplom za spřátelení blogu!

29. srpna 2008 v 9:55 Moje diplomy
Děkuju!!!!!!!!!! Je moooc pěkný!!!!!!!!!!!!

Diplom za 6. místo

29. srpna 2008 v 9:53 Moje diplomy
Hrozně moc děkuju!!!!! Je krásný!!!